מאמרים חמים
דף בית / מאמרים / למה כדאי לעשות שיווק בפייסבוק עם סרטוני אנימציה?

למה כדאי לעשות שיווק בפייסבוק עם סרטוני אנימציה?

את הרשת החברתית פייסבוק אין מי שלא מכיר היום, ורובינו נכנסים אליה כמה פעמים ביום בשביל להתעדכן בנעשה אצל חברים או בני משפחה, לצפות בסרטונים שמתפרסמים בה, ולהגיע ללא מעט מידע שרלוונטי בשבילנו. אך פייסבוק היא לא רק רשת חברתית בידורית אלא גם אמצעי מצוין בשביל לשווק בו את העסק שלנו. השילוב בין הכלים השיווקיים שפייסבוק מציעה יחד עם בחירת דרך הפרסום הספציפית יכולים להיות משמעותיים מאוד עבור העסק שלנו, ויכולים להוות מקפצה רצינית להכנסות שלנו. בפייסבוק ניתן לפרסם פוסטים מילוליים, תמונות שונות וכמובן סרטונים, והיום ה"כוכב העולה" ברשת החברתית כמו גם בפלטפורמות אחרות הוא סרטוני האנימציה. אך למה כדאי בכלל להפיק סרטון אנימציה? מהם היתרונות שלו?

כמה סיבות טובות להפקת סרטון אנימציה:

בידול – סרטון אנימציה מציע עולם חדש לצופים בו בשונה מכל סרטון תדמית רגיל אחר. הוא כולל אוירה, דמויות שונות, מקומות שונים ופנטזיה והוא בעיקר מייצר זיכרון אצל הצופה בו.
מתאים לכל תחום כמעט – סרטון אנימציה מתאימים לתחומים שונים. הוא יכול להיות מתאים לתחום הבריאות, תחום הביטחון, תחומים כלכליים, משפחתיים, זוגיים ואחרים. הוא מעביר את המסר בצורה שונה, צורה ייחודית ובעיקר אפקטיבית והוא משאיר את הצופה בו מתעניין עד הסוף.
שנינות ואינטליגנציה – פעם סרטון היה צריך להיות עם הפקה גדולה ומורכבת. זה אומר תפאורה, ציוד, לבוש ודברים נוספים שעם אנימציה לא ממש צריך… סרטון אנימציה צריך רק להיות חד, שנון ואינטליגנטי.
זמני הפקה – הפקת סרטון תדמית מהירה יותר בדרך כלל מסרטון מצולם מכיוון שהיא לא דורשת הכנות, תפאורה, מקום, תיאומים ודברים נוספים.
עלויות – הפקת סרטון אנימציה תהיה ברוב המקרים זולה יותר מסרטון מצולם מכיוון שלא צריך תפאורה, שחקנים, אתר צילום, מאפרות, אנשי סאונד ואחרים.
ויראליות שרק בפייסבוק ניתן להשיג.

פייסבוק היא אם כן הרשת החברתית הפופולארית בעולם שמונה כיום מעל למיליארד גולשים. היתרון המרכזי של הרשת החברתית הוא הוויראליות שלה, מה שאומר שניתן להשיג לקוחות פוטנציאליים רבים תוך זמן קצר וללא הוצאות פרסום או בתקציב נמוך. אם הסרטון יופק ברמה גבוהה ואם הוא יעניין, ירגש, יהיה חד ומיוחד הוא יכול להיות משותף תוך שניות לאלפי גולשים ויותר מזה, שיכולים להפוך ולהיות לקוחות.

פילוח קהל יעד מדויק

פרסום בפייסבוק יכול להיות גם פרסום ממומן (בתשלום) והיתרון של פרסום כזה הוא פילוח מדהים של קהל היעד. ניתן לבחור מי יראה את הסרטון בהתאם לגיל, מין, אזור מגורים, מצב סוציואקונומי, תחומי עניין ופרמטרים רבים אחרים מה שהופך את הפרסום ליעיל יותר ואיכותי הרבה יותר.
היום בעידן המודרני אי אפשר שלא לנצל את הרשת גם בשביל לפרסם את העסק או בשביל להעביר מידע רב לכמה שיותר אנשים תוך זמן קצר. השילוב של פייסבוק יחד עם סרטון אנימציה יכול להיות עוצמתי במיוחד!

Comments

comments

אודות צוות האתר "2Market"

צוות האתר
צוות האתר "2Market" מביא לכם את המידע האיכותי ביותר שניתן למצוא בנושא שיווק באינטרנט
נגישות